2013. március 15., péntek

Metcons

Ma eljött az open második feladatsora! Vártam már nagyon! Jó kis feladat, rövid, pörgős. Tehát ma ezzel kezdtem. Egy kör volt percenként a cél, ami nem igazán valósult meg és a végén kellet még 12 dobozra ugrás a 10 teljes körhöz. Hátráltattak olyan dolgok mint a kikötődött cipőfűző, stb. Nem akartam az elején elszállni, amiből az lett, hogy csiga lassú lettem magamhoz képest.
Mivel mondhatni nem adtam ki magamból a maxot, nyomtam még két kis feladatot. Az első a győri verseny clean ladder-e volt. Nem ment valami jól, mivel teljesen instabil voltam, mert futócipőben toltam és annak elég puha a talpa. 105 kilóig jutottam a 110 helyett, viszont az nagyon könnyen kipattant. Súlyemelő cipőben sima lesz a 110!
A végén pedig csak egy egyszerű kis levezetés 3 gyűrűn muscle-up-pal percenként. Nem volt túl megterhelő a mai nap, de most pont ennyi kellet.